Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Oluşturduğumuz kurum kültürü ile birlikte kazandığımız tecrubelerimizi gelecek nesillere taşıyarak, önümüzdeki yıllar içerisinde bulunduğumuz sektörlerde ülke çapında en başarılı firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

İçinde bulunduğumuz sektörlerde müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutup sürekli mükemmeli arayarak herzaman kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunmaktır.

Temel Değerlerimiz

Bizler; bilgili, becerikli, çalışkan, öğrenmeye ve yeniliğe açık, sürekli gelişmeye önem veren, çevreye karşı saygılı, birbirini seven, ekip ruhunu benimsemiş, dürüst, yüksek etik değerlere sahip, kurumun karar ve hedeflerini paylaşan, esnek ve yatay örgüt yapısı içinde hızlı karar verebilen, kaliteden ödün vermeyen, içinde bulunduğumuz her sektörde başarılı olacağımıza inanmış, kurumuna bağlı çalışanlarız.

Entegre Yönetim Sistemi
Politikamız

Biz DGN Denizcilik olarak tüm faaliyetlerimizde Entegre Yönetim Sistemi Politikamızı esas alırız. Müşterilerimize vermiş olduğumuz Deniz İnşaat, Deniz Dolgu ve Tarama Hizmetleri ile ilgili tüm faaliyetlerimizi yasal mevzuat ve şartlara uygun olarak gerçekleştireceğimizi ve sürekli geliştireceğimizi taahhüt ederiz.

Bu bağlamda müşteri memnuniyetini yükseltmek, devamlılığını sağlamak için hedeflerimizi belirler ve her defasında daha güvenli çalışma ortamı sağlar, işçi sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak çevresel amaç ve boyutlarımızı tanımlar, profesyonel yaklaşımlarla analiz eder ve yönetiriz.

Müşteri odaklı çalışma anlayışının kuruluş felsefesi haline getirilerek çalışanlar tarafından eğitim faaliyetleri ile anlaşılmasını sağlar ve ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 standart gerekliliklerine uygun ürün ve hizmet sunmayı taahhüt ederiz.