Hakkımızda

Bizi Tanıyın

En yeni ve dinamik grup şirketi olarak DGN Denizcilik A.Ş., dinamizmini, enerjisini avantaja çevirerek, uzman ve deneyimli teknik kadroların tecrübesi ve bilgi birikimi ile en üst seviyede ve en kısa sürede deniz taahütlerini gerçekleştirecek profesyonelliğe ulaşmıştır.

 

Kurumsal kimliği ile yıldızı yeni parlayan bir deniz taahhüt firmasi olan DGN Denizcilik, en kısa zamanda, vasıflı projelerin tercih edilen firması olmuştur.

 

Deniz dibi tarama ekipmanlari, yüzer dubaları, gemileri, makine parkı ile Türkiye’deki en büyük filoya sahip deniz taahhüt şirketlerinden biri olan DGN Denizcilik, iş hacmi, kapasitesi açısından büyük projelere göre donanımlı ve hazır durumdadır.

Entegre Yönetim Sistemi Politikamız

Biz DGN Denizcilik olarak tüm faaliyetlerimizde Entegre Yönetim Sistemi Politikamızı esas alırız. Müşterilerimize vermiş olduğumuz Deniz İnşaat, Deniz Dolgu ve Tarama Hizmetleri ile ilgili tüm faaliyetlerimizi yasal mevzuat ve şartlara uygun olarak gerçekleştireceğimizi ve sürekli geliştireceğimizi taahhüt ederiz.

Bu bağlamda müşteri memnuniyetini yükseltmek, devamlılığını sağlamak için hedeflerimizi belirler ve her defasında daha güvenli çalışma ortamı sağlar, işçi sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak çevresel amaç ve boyutlarımızı tanımlar, profesyonel yaklaşımlarla analiz eder ve yönetiriz.

Müşteri odaklı çalışma anlayışının kuruluş felsefesi haline getirilerek çalışanlar tarafından eğitim faaliyetleri ile anlaşılmasını sağlar ve ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 standart gerekliliklerine uygun ürün ve hizmet sunmayı taahhüt ederiz.

Kapsam

Deniz İnşaatı, Deniz Dolgu ve Tarama İşleri

Deniz Yapıları

Yenikapı Meydan Düzenlemesi 1.Etap Anroşman İnşaatı, Yenikapı Meydanı Rekreasyon Alanı Düzenleme İnşaatı Bloklu Rıhtım İşi, Beylikdüzü Gürpınar Su Ürünleri Hali Dolgu Alanı Tahkimatı ve Balıkçı Barınağı İnşaatı, İstanbul Ataköy Mega Yat Marina İnşaatı, Sedef Gemi Tersanesi Havuz Yanı Toprak Saha Kazık – Dolgu ve Düzenleme İşleri, Eren Enerji Liman Tesisleri / Zonguldak / Çatalağzı Deniz Dibi Taraması, Kurbağalıdere Dibi Taraması, İzmir İli Meles Dere Ağzı Deniz Dibi Taraması, Sönmez Çimento İskelesi Deniz Dibi Taraması, Cunda Adası Köprüaltı Deniz Dibi Taraması, Ekol Lojistik Yalova Ro-Ro Terminali İnşaatı Deniz Dibi Taraması, Topağaç Derin Deniz Deşarjı İnşaatı İşi, Ayvalık Merkez Atıksu Arıtma Tesisi Derin Deniz Deşarjı İnşaatı Yapım İşi, Bandırma Derin Deniz Deşarjı İnşaatı Yapım İşi, Marmara Adası Saraylar Belediyesi Rıhtım İnşaatı, Ege Gübre Limanı Deniz Dibi Taraması, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı Rıhtım ve İskele İnşaatı